В Миколаєві відбулося урочисте відкриття II Регіонального фестивалю виконавців на народних інструментах імені Григорія Манілова, метою якого є розвиток і популяризація виконавства на народних музичних інструментах. 

 

 

У заході беруть участь провідні колективи Миколаєва, а саме: оркестр народної та популярної музики Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв (художній керівник та диригент старший викладач кафедри музичного мистецтва Вікторія Шеремет), ансамбль народних інструментів Миколаївської філії КНУКіМ «Біс-квартет» (художній керівник старший викладач кафедри музичного мистецтва Микола Морозинський), народний оркестр народних інструментів «Південна рапсодія» Миколаївського коледжу культури і мистецтв, ансамбль народних інструментів «Візерунки» Миколаївської обласної філармонії. А також представники з Вінниці, Херсона та Одеси.

 

 

 

 

 

Програмою фестивалю передбачено творча зустріч з лауреатом міжнародних конкурсів, заслуженим артистом України, професором Харківського національного університету імені Івана Котляревського Олександром Міщенко.

 

 

Музика – здатна об'єднувати людей, і в цьому її найбільша сила. Різні за характерами, звичками, поглядами на життя, національністю, пристрастями, моральними принципами люди в концертному залі, затамувавши подих, завмирають під зливою дивовижних, чаруючих звуків.   

 

Факультет мистецтв