В Миколаївські філії Київського національного університету культури і мистецтв проходить ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Стан та перспективи розвитку культурологічної науки в Україні».

 

Цьогорічна конференція присвячена ювілейним датам 2017 року, зокрема, 295-річчю від дня народження Г.С.Сковороди, 175-річчю від дня народження М.В.Лисенка, 140-річчю від дня народження М.Д.Леонтовича, 130-річчю від дня народження Леся Курбаса, 80-річчю створення Миколаївської області.

 

Учасниками заходу стали доповідачі з міст Києва, Миколаєва, Одеси, Херсону, Івано-Франківська, студенти вищих навчальних закладів України.

На урочистому відкритті конференції виступили директор ВП «Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв», Заслужений працівник культури України, доцент Федотова Наталія Вікторівна 

почесні директори ВП «Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв»:

доктор філософських наук, професор Гавеля Володимир Леонтійович

кандидат педагогічних наук, професор Михайлик Анатолій Григорович

Заслужений працівник культури України, професор Іванов Олександр Кузьмич

Доцільними та актуальними стали доповіді пленарного засідання, присвячені видатним подіям та персоналіям в історії розвитку Миколаївської області.

 

 

Роботу пленарного засідання урочисто завершив студентський народний хор ВП «Миколаївська філія КНУКіМ» під керівництвом Лауреата всеукраїнської премії ім. Володимира Гнатюка, Заслуженого працівника культури України, професора Омеляна Артемовича Шпачинського.

 

 

 

Урочистості конференції також додав культурологічний перформанс, щодо презентації постійно діючої виставки скульптур в університетському арт-дворику.

 

  

 

 

Скульптури Берегині та Терпсихори – це подарунок університету від авторів – Заслужених художників України Юрія Андрійовича та Інни Вікторівни Макушиних. 

 

 

 

  

 

Жваві дискусії відбулися під час секційних засідань:

СЕКЦІЯ № 1: «ГУМАНІТАРНА ТА ПРИКЛАДНА КУЛЬТУРОЛОГІЯ. КУЛЬТУРОЛОГІЧНА ОСВІТА»

 

 

 

СЕКЦІЯ № 2: «ТУРИСТИЧНІ, МУЗЕЙНІ ТА БІБЛІОТЕЧНІ СОЦІОКУЛЬТУРНІ ПРАКТИКИ»

 СЕКЦІЯ № 3: «МУЗИЧНІ І ХОРЕОГРАФІЧНІ СОЦІОКУЛЬТУРНІ ПРАКТИКИ ТА ХУДОЖНЬО-КУЛЬТУРОЛОГІЧНА ОСВІТА»

 

 

 

СЕКЦІЯ №4: «ХУДОЖНЬО-ЕСТЕТИЧНІ ПРАКТИКИ ДИЗАЙНУ В СУЧАСНОМУ СОЦІОКУЛЬТУРНОМУ ПРОСТОРІ ТА ХУДОЖНЬО – КУЛЬТУРОЛОГІЧНІЙ ОСВІТІ»

 

В режимі он-лайн спілкування до обговорення актуальних питань долучилися колеги з Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника (м. Івано-Франківськ), Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (м. Івано-Франківськ), Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка (м. Полтава), Центральноукраїнського національного технічного університету (м. Кропивницький).

 

  

 

Робота конференції триває, з нетерпінням очікуємо на студентські культурологічні студії, що відбудуться 31 березня 2017 року о 10.00. в Миколаївській філії Київського національного університету культури і мистецтв.

 

Конференція. День другий.

Студентські культурологічні секції:

 

 

 

 

 

 

Відеоматеріал стосовно конференції - можно переглянути ТУТ

Факультет мистецтв