Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв продовжує зустрічати талановитих та амбіційних абітурієнтів на Днях відкритих дверей.

Сьогодні випускники навчальних закладів Миколаєва та області відкрили для себе нові можливості і перспективи, які надає МФ КНУКіМ. 

 

У цей день шанованим гостям презентували спеціальності та напрями навчання, провели цікаві майстер-класи, познайомили з науково-педагогічним колективом філії та творчими, креативними студентами.   

 

 

 

 

 

 

В ході екскурсії абітурієнти цікавились правилами прийому на 2017 рік, переліком конкурсних предметів для складання ЗНО та документів, які слід подавати під час вступної кампанії. 

 

  

 

 

 

 

Невимушена атмосфера спілкування абітурієнтів зі студентами і викладачами університету сприяла тому, аби допомогти молоді визначитися з майбутнім фахом та зробити вірний крок на шляху до успіху. 

 

 

 

 

 

 

 

В університеті культури зосереджені найбільш творчі і перспективні спеціальності. Молодь тут не просто здобуває освіту та практичні навички, вона проводить найкращі, незабутні роки свого студентського життя, про які згадуватиме з радістю і теплотою.

 

 

 

   

Факультет мистецтв