23 березня 2017 року на базі Миколаївського обласного художнього музею ім. В.В. Верещагіна відбулося урочиста подія з 200-ої річниці від дня народження всесвітньо відомого художника-мариніста Івана Костянтиновича Айвазовського.

На відкритті виставки були присутні поважні гості з Республіки Вірменія та представники Спілки вірмен України, які виступили співорганізаторами  музейного свята.

Гостей та відвідувачів виставки зустрічав особисто Іван Айвазовський, образ якого вдало втілив студент Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв Юрій Кудаков.  

Знайомство Юрія з діяльністю музею почалося під час проходження ознайомчої практики і переросло у творчу співпрацю, яка гідно представляє напрацювання викладачів кафедри культурно-дозвіллєвої діяльності.

Слід зазначити, що сценарій та режисуру такої творчої лабораторії було підготовлено Бабенко Л.О., студенткою заочної форми навчання напряму підготовки «Культурологія» Миколаївської філії КНУКіМ,  завідувачем відділом науково-освітньої роботи  Миколаївського обласного художнього музею ім. В.В. Верещагіна. 

 

Факультет мистецтв