Новини

В рамках культурно-освітньої навчальної програми студенти та викладачі Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв відвідали відомі європейські країни.

 

Ця програма дала змогу побачити, відчути культуру, звичаї та традиції різних міст - Львів-Ополе-Прага-Париж-Діснейленд-Дрезден-Краків запам`яталися незвичайною  атмосферою та величною архітектурою. 

 

  

"Завдяки цієї подорожі, ми не лише гарно провели час, але й пізнали життя, звичаї інших високорозвинених  країн. Це безцінний досвід, який залишив після себе ще й сотні, а можливо навіть тисячі світлин…" - ділиться враженнями Яценко Яна, студентка МФ КНУКіМ).

 

 

 

  

 

Львів зустрів гостей запашною кавою, смачним шоколадом та загадковою архітектурою Вірменської церкви, Оперного театру.

У Польщі студенти милувалися старовинною архітектурою готичного кафедрального собору Ратуші, а також збудованими в бароковому стилі будинками городян на ринковій площі. 

Прага зачарувала своєю готичною архітектурою, яка ніби перенесла глядачів на кілька століть назад. Карлів міст, Ратуша з курантами, Порохова вежа - все це дійсно заслуговує уваги.  

Париж в черговий раз довів, що це місто стилю і моди. Ейфелева вежа, Тріумфальна Арка, Лувр, Собор Паризької Богоматері можуть по праву вважатися «візитною карткою» Парижа.

А Діснейленд змусив молодь поринути в справжню казку і відчути себе знову маленькими дітьми. Вони відвідали тематичні парки та екстремальні атракціони, попали на парад іграшок WaltDisney.

 

Яскравих вражень було дуже багато: 

"Раніше закордон мало кого випускали. Мені пощастило народитися в Незалежній Україні. 

Я навіть не думав, що Університет культури допоможе мені побувати в Парижі, Дрездені, Празі, Ополе, Кракові.

Інші люди, умови для життя. Все, чого не вистачає тут, в нашій країні.

Мене здивувало те, як європейці святкують Різдво, адже для них це велике сімейне свято. Наш координатор від Вищої школи управління та адміністрації сказав, коли будете гуляти по Ополє (саме в цьому місті нам пощастило бути на католицьке Різдво) і побачите у вікнах свічки, знайте, кількість свічок означає скільки ще чекає сім'я. У Польщі, я помітив красу природи, якість доріг, притулок для собак ...

Потім ми відправилися в Чехію, місто Прагу. І тут я зрозумів, що життя інше. Спостерігаючи за тим, як люди безтурботно насолоджуються життям, розумію яким, насправді, воно має бути.

Хоча попереду у мене була Франція ... Побачивши Париж, я забув про всі клопоти, які були у мене в Миколаєві..

У Парижі я бачив, як дідусь катався на самокаті, а літні люди їдять в Макдональдсі. Їх навчили цінувати і насолоджуватися життям. І це всього невелика частина того, що я зміг побачити за тиждень у свої 19 років.

Упевнений, життя прекрасне. У Дрездені я спілкувався на ламаній англійській з дідусем на трамвайній зупинці. Він запитував мою національність, я відповів що українець, він радісно здивувався. 

 

Дуже вдячний організаторам - Миколаївській філії Київського національного університету культури і мистецтв та Вищій школі управління та адміністрації в Ополе за можливість відвідати Європу.

Я здобув для себе дуже багато цікавої інформації . Зрозумів, що треба вчити англійську мову." (Сорочан Олексій, студент).

 

Неймовірна подорож принесла багато позитивних емоцій, потрібної майбутнім професіоналам з міжнародного туризму і готельно-ресторанної справи нових знань та цікавої інформації про міста Європи. 

 

 

 

 

Студенти залишилися дуже задоволені!

Факультет мистецтв