Новини

Студенти факультету менеджменту і бізнесу спеціальностей «Документознавство та інформаційна діяльність» і «Книгознавство, бібліотекознавство і бібліографія», в рамках ознайомчої практики,відвідали справжнє царство книг – книжковий магазин «Буквиця», який приємно здивував великим асортиментом, доступними цінами і комфортною обстановкою. 

Книги зручно розташовані за тематичними відділами: «Філософія», «Сучасна проза», «Жіночі романи». Любителям фантастичних пригод варто зазирнути в чудовий відділ «Фантастика», який щотижня поповнюється вітчизняними та зарубіжними новинками. Також є популярними відділи «Детективи»», «Езотерика»,«Фен-шуй», «Навчальна література» тощо.

 

Милувала око й література для найменших читачів–енциклопедії, казки, правила дорожнього руху. «Буквиця» не має антикварних книг, однак широкий вибір літератури і постійне поповнення книжковогоасортименту задовольнить найвибагливішого книголюба.

У супермаркеті ми знайшли книги, які хотіли купити раніше, але не встигли, книги, які давно не перевидаються або сучасні видання, які вже знайшли свого читача.

Дякуємо за гарно проведений час, можливість насолодитися та збагатитися інтелектуально!

Факультет мистецтв