Новини

У грудні 2015 р. студенти Миколаївської філії КНУКіМ взяли участь у міжнародному проекті "Культурно-освітній візит до Європи" який створено польськими та українськими партнерами. 

Мета візиту – ознайомлення з мовою та культурою країн Європи, історією виникнення Європейського Союзу, здобутками європейської демократії, розширення світогляду юних громадян, формування активної громадянської позиції, спрямованої на встановлення в Україні європейських стандартів життя. 

 

 

Маршрутом було обрано: Львів–Ополє–Прага-Париж-Дрезден–Ополє–Краків–Львів. Цікаво та насичено провели студенти ці 8 днів. 

Вони ознайомилися з історичними пам’ятками, побувавши в Дрездені (знаменита картинна галерея, музей фізики і математики, музей фарфору) та гуляючи різдвяними вуличками міста. Незабутньою була для них подорож до Парижу: Ейфелева вежа, Лувр, собор Паризької богоматері. Старовинне місто Прага зачарувало своїми затишними вулицями, якими можна гуляти, не спостерігаючи за часом, Карловим мостом, на якому можна загадати чотири бажання, які обов’язково здійсняться. 

     

Відвідування музейного комплексу Аушвіц–Біркенау (Освенцім) спонукало всіх членів делегації поринути в ті страшні роки 1941-1945, коли мільйони людей було знищено, відчути подих історії, доторкнутися до її реальних сторінок. 

Краків – не менш цікаве місто, яке вразило своє старовинною архітектурою, соборами, парками, затишними вуличками та ошатними будинками, і стало зрозумілим, чому саме Краків був столицею Польщі. 

Побажаємо студентам продовжувати міжнародну проектну діяльність, вивчати іноземні мови, культуру та традиції країн Європи, щоб для кожного українця Європа стала досяжною і відкрила перед нами саме той світ, до якого прагне сучасна молодь.

Факультет мистецтв