Новини

Ознайомча практика студентів першого курсу факультету Менеджменту і бізнесу спеціальностей «Документознавство та інформаційна діяльність» і «Книгознавство, бібліотекознавство і бібліографія» продовжується.

Сьогодні першокурсники зустрілися з начальником Управління культури, національностей та релігій Миколаївської обласної державної адміністрації Димитровим Михайлом Федоровичем. 

"Ми мали можливість відвідати різні відділи та дізнатися про історичне становлення установи.

Перебуваючи у відділі мистецьких та навчальних закладів дізналися, що основним завданням Управління є забезпечення вільного розвитку культурно-мистецьких процесів, сприяння відродженню та розвитку традицій і культури української нації, етнічної, культурної і мовної самобутності національних меншин. Ознайомившись з роботою працівників, зрозуміли, що працюють серйозні професіонали, які відданні своїй справі.

Знайомство з документами Управління продовжила Усачова Віталіна Володимирівна, головний спеціаліст управління культури, національностей та релігій. Її щира та цікава розповідь захопила нас, викликала жвавий інтерес до професії. Подана інформація знадобиться нам у навчанні та подальшому професійному розвитку. Студентів дуже вразила гостинна та тепла атмосфера господарів установи.

Хочемо зазначити, що у держслужбовців виявився широкий спектр роботи, багатогранні обв’язки, з якими вони успішно справляються.

Сподіваємося, що це не остання зустріч в Управлінні культури, національностей та релігій! 

Бажаємо подальших успіхів в розвитку адміністративної, культурної, бібліотечної та музейної справи на благо жителів славної Миколаївщини!"  

Яковлєва Ліана, Кашлюк Юлія (фото), студенти групи ДМ-35М

Факультет мистецтв