Новини

У п'ятницю, 26 лютого, у Миколаївській філії Київського національного університету культури і мистецтв тепло зустрічали поважних гостей – Абітурієнтів. 

 

Для того, щоб зорієнтуватися у розмаїтті професій та можливостей самореалізації у МФ КНУКіМ була проведена загальна екскурсія університетом та знайомство з напрямами, за якими здійснюється підготовка фахівців. 

Гостям презентували сучасні навчальні лабораторії, в яких проходять практичні заняття студентів. 

 

 

 

Під час фахових консультацій із викладачами Миколаївської філії КНУКіМ вступники цікавилися умовами прийому до вишу у 2016 році, особливостями проходження творчого іспиту, кількістю бюджетних місць на різні спеціальності та вартістю оплати за навчання, можливостями переводу до вишу та продовження навчання для осіб з дипломами молодшого спеціаліста та кваліфікованого робітника.

 

 

 

Студенти філії також допомагали абітурієнтам – у формі квесту вони продемонстрували, як саме буде проходити творчий конкурс на ту чи іншу спеціальність.

 

 

 

Оригінальне представлення Миколаївської філії відбувалося і в актовій залі університету. Відомі студентські колективи влаштували для абітурієнтів масштабну шоу-програму. 

 

 

  

 

На завершення Дня відкритих дверей, абітурієнтів гостинно частували комплексним обідом. 

А потім вони ще довго фотографувалися біля Університету успішних людей та говорили «До побачення» своїм новим друзям – студентам МФ КНУКіМ!

Нагадаємо, що наступний День відкритих дверей в Миколаївській філії відбудеться 12 березня.

Чекаємо на Вас!

 

Факультет мистецтв