Новини

18 лютого 2016 року урочистим засіданням Вченої ради у Миколаївській філіії Київського національного університету культури і мистецтв розпочали ювілейний рік. 

 

В урочистому засіданні взяли участь п'ять директорів філії - Володимир Леонтійович Гавеля, Анатолій Григорович Михайлик, Любов Степанівна Єнтіс, Олександр Кузьмич Іванов, Наталя Вікторівна Федотова, викладачі усіх факультетів і кафедр різних поколінь.

 

З душевною теплотою учасники заходу згадували про першого декана філії Івана Івановича Печерицю.

 

Під час засідання схвалено рішення про заснування "Асамблеї науковців і митців", до складу якої увійшли всі викладачі філії.

 

 

 

За роки свого існування університет підготував митців, хореографів, музикантів, культурологів, працівників закладів культури, бібліотекарів, які працюють у всіх містах і селищах України.

  

Були відкриті нові, актуальні для сучасності, спеціальності: дизайн і реклама, готельно-ресторанний і туристичний бізнес, документознавство та інформаційна діяльність та інші.  

Приємно відчувати, що вчорашні студенти, яких ще нещодавно називав дітьми, стали твоїми колегами, зробили кар'єру й задоволені обраною спеціальністю! 

 

Від щирого серця бажаємо нових звершень університету й його викладачам, а студентам - успіхів у навчанні й вдалого професійного розвитку!

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

Факультет мистецтв