Новини

Нещодавно, студенти-кнукімівці груп КББ-124М, КДД, ДМ, ГРС, Туризм та ЕКО отримали безліч позитивних емоцій, побувавши на екскурсії до ВАТ "Коблево".

 

Щорічно підприємство відвідують тисячі гостей з України, Росії, Білорусі, Молдови, а також з Франції, Італії, Швейцарії, Китаю, Німеччини і інших країн.

Дегустаційний тур в «Коблево» дарує чудову можливість побачити повний процес виробництва Його Величності Вина: від вирощування винограду і його первинної переробки до бродіння, фільтрації, обробки холодом і, в кінцевому підсумку, до розливу вина в пляшки.

Студенти з радістю поділилися отриманними враженнями:

"..Не зважаючи на те, що погода за вікном була досить похмурою, час пролетів не помітно.

Ми мали можливість відвідати заводи та побачити складні та цікаві процеси виробництва різних алкогольних напоїв. Кожна екскурсія була у супроводі співробітника заводу, який з великою любов’ю до своєї праці розповідав про мало кому відомі подробиці кропіткої роботи кожного робітника, ажде завод процвітає і все завдяки сумісним зусиллям кожного професіонала.  

  

Ми пишаємось тим, що в нашій країні, а саме у південному регіоні є таке велике виробництво.

 

Також дуже приємною була і заключна частина відвідування заводу – дегустація вин, бо подорожуючи від цеху до цеху, ловлячи приємні нотки фруктово-квіткових ароматів, було цікаво ще й скоштувати ті напої.


Дегустація пройшла разом із розповідями екскурсовода про міфами стародавньої Греції, а також почули корисні факти про корисні властивості вина.

На останок хочемо подякувати за добре організовану поїздку та море позитивних вражень.

Тож чекаємо на наступну поїздку аби побачити ще більше цікавого, що має наша Україна!"

 

Факультет мистецтв