Новини

У рамках ознайомчої практики студентами Миколаївської філії КНУКіМ спеціальностей "Документознавство та інформаційна діяльність" і "Книгознавство, бібліотекознавство та бібліографія" знову відвідали Миколаївський краєзнавчий музей "Старофлотські казарми".

 

Вдруге відвідавши, молодь побачила виставку "Участь воїнів-інтернаціоналістів у локальних конфліктах", присвячену воєнним діям в афганістані, де експонуються різні речі воїнів, зброя та різні документи які "несуть за собою минуле".

 

 

 

Студенти побачили відділи дореволюційної та новітньої історії, де мали змогу побачити найдавніші експонати датовані епохою пізнього палеоліту, та історичних памяток історії, протягом яких розвивалося життя, культура, побут, полювання тощо. 

      

Одними з найцінніших є предмети археологічних розкопок з Ольвії, Криму та тереторій нашої країни, зброя запорізьких козаків, матеріали і артефакти з історії та становлення Миколаєва, суднобудівної промисловості міста тощо.  

 

По закінченню екскурсії студенти з гарними враженнями подякували за теплий прийом, цікаву розповідь та не даремно витрачений час.

 

Факультет мистецтв