Новини

Студенти факультету менеджменту і бізнесу спеціальностей «Документознавство та інформаційна діяльність» та «Книгознавство, бібліотекознавство та бібліографія», в рамках ознайомчої практики, зустрілися з працівниками Управління соціальних виплаті компенсацій Заводського району Департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

Першокурсники зустрілися з начальником Управління Малишко Світланою Вікторівною, яка повідомила про роботу та основні завдання відділів, розповіла, що структура Управління поділяється на декілька відділів, в яких з великим захопленням та цікавістю побували майбутні фахівці.

Це відділ соціальних виплат, відділ по роботі з інвалідами, відділ персоніфікованого обліку та фінансування пільг.

Молодь дізналася, що робота спрямована на допомогу по догляду за інвалідами 1, 2 та 3 групи, на державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, а також державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям тощо.

КНУКіМівці подякували колективу Управління соціальних виплат і компенсацій Заводського району за приділену нам увагу, теплий прийом та змістовну, повчальну екскурсію!

Так майбутні фахівці зробили свої перші практичні кроки до професійного життя та з радістю хотіли б відвідати організацію в подальшому з метою проходження практики!

Факультет мистецтв