Новини

 

"Зрозуміло, що у будь-якому віці онкозахворювання – це випробовування, – психологічне, моральне, душевне. В дитячому віці це особлива важка травма, і тому надзвичайно важлива допомога і підтримка.

Коли хворіє дитина - це велике горе для батьків та усієї родини. Сучасна медицина далека від безкоштовної. Інколи батьки віддають останні гроші на ліки чи курс хіміотерапії. Також таким діткам постійно потрібно вливати донорську кров, за яку потрібно платити гроші. 

Миколаївська філія Київського національно університету культури і мистецтв відкрила благодійний сезон в стінах університету, студенти прийняли рішення проводити благодійні акції для збору коштів серед студентів і викладачів для онкогематологічного відділення Миколаївської обласної дитячої лікарні.

Були задіяні всі бажаючі допомогти онкохворим діткам будь-якою сумою або речами (постільна білизна, рушники, пелюшки (побутовою хімією, донорством). На першому етапі цієї благодійної акції було зібрано 2700 (Дві тисячі сімсот) гривень.

 

На дві тисячі чотириста п’ятдесят  дві гривні купили ліки, а на двісті п’ятдесят - печива, яблук, бананів. З подарунками і допомогою студенти разом з координатором акції Пінчук Анною Сергіївною завітали до онкогематологічного відділення Миколаївської обласної дитячої лікарні.

Студенти передали допомогу батьками онкохворих діток та  висловили своє співчуття. Всі хворі в дуже важкому стані і ця допомога для батьків була дуже корисною. Благодійна допомога спрямована на те, щоб кожна дитина якнайшвидше вилікувалась і на її обличчі завжди сяяла посмішка. 

Разом ми можемо більше!"

Анна Непомяща, студентка групи МСКД-71М

 

Факультет мистецтв