Новини

У всьому світі 1-го жовтня святкують Міжнародний день музики. У Миколаївській філії Київського національного університету культури і мистецтв на честь свята відбувся великий концерт. 

Почалися святкування з вже традиційного для університету музичного флешмобу біля входу в університет. Студенти та просто перехожі жителі міста з великою насолодою слухали естрадний ансамбль під керівництвом Вячеслава Латко.

Далі всі мали можливість відвідати чудове свято, яке організували викладачі та студенти кафедри музичного мистецтва. Особливими гостями були: мер міста Миколаєва Гранатуров Ю.І., начальник Управління з питань культури та охорони культурної спадщини Заворотня Л.А., заступник Голови обласної ради розвитку туризму Миколаївської обласної держадміністрації, почесний працівник туризму – Чичкалюк Т.О.

Не обійшлося в цей день без приємних подарунків. Студент музичної кафедри, лауреат міжнародних конкурсів – Олександр Кириченко отримав від мера міста Гранатурова Ю.І. гітару, виготовлену з палісандра польським майстром з Кракова Єржі Висоцьким. 

Вікрив свято оркестр народної та популярної музики. Художній керівник та диригент Вікторія Шеремет.

Цей концерт став також своєрідним посвяченням в студенти першокурсників музичної кафедри: вокалістів та інструменталістів. Майже всі вони вже в складі оркестрів та ансамблів, вивчають новий концертний репертуар, активно приймають участь в заходах університету.  

  У цей день ми вітали всіх тих, хто любить музику і присвятив їй своє життя, тих, хто складає мелодії і дарує їх людям або просто слухає. Композиторам бажаємо написати ще багато прекрасних творів, і нехай їх імена засяють поруч з іменами великих творців минулих епох, чиї твори стали надбанням людства.  

Музика – здатна об'єднувати людей, і в цьому її найбільша сила. Різні за характерами, звичками, поглядами на життя, національністю, пристрастями, моральними принципами люди в концертному залі, затамувавши подих, однаково схвильовано й благоговійно завмирають під зливою дивовижних, чаруючих звуків. І вже на другий план відходять життєві негаразди й турботи, залишається тільки влада мистецтва, яке очищає душу від усього несуттєвого, мізерного, буденного, підносить нас до висот розуміння смислу життя. 

Миколаївська філія КНУКіМ знаменита, в першу чергу, своїми творчими спеціальностями. Майже всі види мистецтва вивчаються в нашому вузі і  кожен з них є джерелом для самовдосконалення. Але музика - особлива, бо  це завжди зустріч з радістю польоту, з можливістю мріяти.

Музика володіє неймовірною енергетикою і магнетизмом, тому всі без винятку кафедри завжди оримують естетичну насолоду від виступів наших музикантів.

Факультет мистецтв