Новини

Днями  селище Ольшанське Миколаївської області святкувало 58-ий День народження.

Студенти Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв, вже традиційно, прийняли активну участь у святкуванні цієї події,  і подарунком  для усіх жителів та гостей став феєричний концерт.

 

Гостям та жителям прекрасного селища Ольшанське студенти – учасники (культурологи, хореографи, музиканти-інструменталісти та співаки) побажали доброго здоров’я,  добробуту, благодатної долі, щедрих врожаїв, процвітання  і мирного сьогодення.

Музичні вітання прозвучали від Марії Ахмедової, Костянтина Кобзаря, Сергія Правдюка, Катерини Білодід. Також зі сцени своїх односельчан привітала Анна Товстенко – студентка першого курсу спеціальності «Музичне мистецтво», це був неочікуваний сюрприз для Ольшанців, а насамперед для рідних та родичів Ані. 

Інструментальні ансамблі «Біс квартет» і «Гарріч-бенд» отримали від глядачів бурхливі оплески та овації.

 

А запальні хореографічні постановки у виконанні студентів Миколаївської філії КНУКіМ стали кульмінаційними моментами концерту–подарунку.

Адміністрація селища Ольшанське висловила щиру подяку усім студентам – учасникам, а також дирекції МФ КНУКіМ за багаторічну співпрацю. 

Нехай у всіх  збуваються мрії та надії, а в душі залишаються прекрасні миттєвості святкового дійства!

Факультет мистецтв