Новини

24 вересня актова зала Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв вибухала музикою, гучним сміхом та яскравими позитивними емоціями, адже студенти-культурологи фаху «Культурно-дозвіллєва діяльність» проводили свій традиційний щорічний захід – Посвята першокурсників в майбутню професію.

Своє бачення сутності обраної професії і специфіки свого студентського життя, наповненого різноманітними і цікавими творчими проектами, в образно-ігровій формі на сцені втілили всі члени дружного колективу – від новачків-першокурсників до досвідчених випускників. 

 

Їхніми вдячними глядачами на цьому святі стали представники адміністрації університету, викладачі кафедри культурно-дозвіллєвої діяльності, численні гості – випускники попередніх років, студенти інших спеціальностей, колеги-партнери з різних закладів Миколаєва і просто рідні та друзі.

 

Першокурсники отримали багато дотепних подарунків, порад, побажань. А також змогли знову пересвідчитися у відповідальності своєї професійної місії, що полягає в ефективній реалізації основних стратегічних напрямів сучасної культурної політики України.

Факультет мистецтв