Новини

Cемінар-конференція за темою: «Філософія мистецтва у філософській думці та творчості митців доби Відродження» відбулася днями у приміщенні Миколаївської філії КНУКіМ. Провела його доктор філософських наук, професор Гарбар Галина Анатоліївна.

Одна з особливостей історичного розвитку на сучасному етапі – зростання в ролі філософії в суспільному житті. Філософія і сьогодні є тим підґрунтям, на якому базується духовна сфера і окремої особи, і суспільства в цілому. Саме вона значною мірою формує культуру мислення людей, їх спілкування і життєдіяльність.

Участь у заході прийняли студенти та викладачі факультету Мистецтв. Студенти музичних спеціальностей: 5 курсу – Гаврилюк В., Саган І.; 4 курсу – Андрющенко П., Холодько М. та студенти-дизайнери Короленко К., Єршковська Ю., Кучер Н. – виступили з міні-доповідями, висвітлили основні досягнення західноєвропейської філософії доби Відродження, ознайомили з творчістю видатних митців мистецтва ренесансної філософії. Онуфрійчук А. (4 курс), Коломієць А., Сіднєва Ю.(3курс) підготували презентації з даної теми. 

Сценарій семінару органічно супроводжувався показом навчального кінофільму, відеоролику, слайд-журналу. У разі необхідності викладач коментувала, доповнювала надану студентами  інформацію додатковим матеріалом.

Дискусія, яка розгорнулася навколо творчості Леонардо да Вінчі, не залишила нікого байдужими.

Факультет мистецтв