Новини

Нещодавно студенти Кафедри дизайну Миколаївської філії КНУКіМ отримали унікальну можливість відвідати відразу три виставки художників Одеської національної спілки художників України, які експонують свої твори в межах програми про співпрацю організовану Миколаївською і Одеською спілками художників.

За історію спілки – це вперше!

Це перша виставка, що проходить у виставковій залі Миколаївської обласної організації національної спілки художників України має назву «Традиції Одеської школи» і експонує твори живопису, графіки та скульптури різних авторів.

  

Безмежна фантазія, свіжі художні рішення, новий погляд на відомі твори – все можна побачити та відчути на цій виставці. 

 

 

Друга виставка проходить в Миколаївському обласній галереї культури і дозвілля на вул. Радянській. Крім творів живопису та графіки, на цій виставці домінують роботи саме декоративно-прикладного мистецтва: гобелени, панно у техніці валяння, монотипії, велика кількість декоративних композицій, що у поєднанні створює неймовірне відчуття казки.

 

Третя виставка Одеських художників експонується в Миколаївському обласному художньому музеї ім. В. Верещагіна і має по суті дійсно унікальну можливість відчути дух авангардних напрямків першої третини ХХ століття в полотнах художників-нонконформатистів.

 

Ця виставка має назву «Традиції модернізму. Одеська естетика». На ній представлені абстрактні твори майстрів та художників, які декларують вільне мистецтво як «вихід в оновлений світ обличчям до своєї душі, до свободи та відповідальності перед нею».

Головною програмою виставки є тема «екзистенції» – існування людини як неповторної особистості у навколишньому світі – це «співіснування», «співучасть», «співчуття», де експресія композицій і кольору пробуджує глядача до співпереживання».

Студенти були вражені та черговий раз переконались про важливість знань, вмінь та навиків, як вони отримують від викладачів кафедри дизайну – відомих українських художників, майстрів та дизайнерів України.

Факультет мистецтв