Новини

У КНУКіМ стало доброю традицією починати проведення днів відкритих дверей із жовтня. Оскільки бажаючих ознайомитись із вишем багато, а увагу хочеться приділити кожному, уже восени університет гостинно відчиняє свої двері для всіх, хто бажає отримати вищу освіту.

Цієї суботи естафету перехопили учні шкіл, вихованці вищих професійних училищ і коледжів Миколаєва та Херсона.

Зустріч почалась із реєстрації. Далі учні у супроводі працівників штабу «Абітурієнт-2015», відправились на екскурсію факультетами, аудиторіями та навчальними лабораторіями вишу.

Майбутні випускники ставили запитання щодо вступної кампанії, критеріїв відбору та оцінювання під час творчого конкурсу, обмінювались контактами із працівниками кафедр для подальшого консультування та фантазували про своє навчання в університеті.

Найяскравішим моментом знайомства з вишем стала зустріч із Михайлом Поплавським, від якого вони отримали багато цікавих порад щодо вибору професії та підготовки до вступу.

Завершився День відкритих дверей смачним обідом, після чого абітурієнти жваво ділились враженнями, обмінювались очікуваннями і планували наступні візити до університету культури.

Факультет мистецтв