Новини

У Миколоаївській філії Київського національного університету культури і мистецтв відбулося святкування Всеукраїнського дня працівників культури і аматорів народного мистецтва, який щорічно відзначається 9 листопада.

Цього дня до МФ КНУКіМ з’їхалися працівники галузі культури і мистецтва з усієї області. Всі гості були запрошені на великий святковий концерт.

 

    

 

Привітала із професійним святом своїх колег і директор Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв, заслужений працівник культури України Наталія Федотова.

«Культурні досягнення і традиції – це скарб, яким треба вправно скористатися. Завдяки творчому пошуку майстрів культури та мистецтв народна та професійна культура може пишатися численними духовними здобутками.

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва. Бажаємо вам сили і наснаги, творчого натхнення і нових здобутків на благо українського народу, в ім’я розквіту рідної України.

Ваша місія – одна з найпрекрасніших. Ви даруєте нам незабутні хвилини радості спілкування зі світом мистецтва, без вашого доброго серця, ініціативності, творчої думки та справжнього подвижництва неможливі реальні зміни у нашому суспільному житті», – сказала Наталія Вікторівна. 

 

 

 

Працівники культури України – творці нетлінних мистецьких скарбів і примножувачі духовної спадщини краю. Вони роблять вагомий внесок у народне мистецтво, відродження української національної культури, розвиток народної творчості, культурно-просвітницьку діяльність, вкладають свій час та енергію в культурний розвиток України.

 

Низький уклін за вашу святу місію – зберігати, творити та примножувати національну культуру. Нехай ніколи не згасає творчий вогник у Ваших серцях!

Ще раз вітаємо всіх з професійним святом, та бажаємо нових культурних проектів, успішної реалізації творчих ініціатив та мистецьких перемог!

Факультет мистецтв