Новини

05 листопада 2015 року на базі МФ КНУКіМ була проведена III Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні тенденції розвитку туризму». 

Конференція являється комунікаційною платформою для влади, бізнесу, науковців, освітян, культурологів, краєзнавців і найголовніше студентства.

Метою конференції є: дослідження трансформаційних процесів у туристичній галузі України (з акцентуванням на Південний регіон) для оптимізації та форматування навчального процесу професійної підготовки фахівців туризму.

Конференція стала логічною та невід’ємною складовою навчального процесу, що дозволяє швидко реагувати на зміни в галузі, аналізувати та приймати відповідні рішення, щодо наповнення варіативної частини навчальних планів. Дана практика призводить до переміни характеру навчання студентства  з академічного на прикладний.

У роботі конференції прийняли участь:

• Димитров М.Ф., начальник управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації;

• Федотова Н.В., директор ВП «МФ КНУКіМ», заслужений працівник культури України, доцент;

• Чичкалюк Т.О., почесний працівник туризму України, к.е.н., доцент; 

• Волчецький Р.В., заступник начальника відділу з питань економіки природокористування та туризму Департаменту економічного розвитку, торгівлі та туризму Миколаївської облдержадміністрації;

А також науковці та студенти провідних вузів України, практики – бізнесмени, туроператори, директори національних природних та ландшафтних парків.

Обговорювались теми стосовно соціально економічних змін в Україні: відсутність Криму, стрибок курсу валют, виникнення тренду патріотичного туризму, що  призвели до переорієнтації українців, що до подорожей та відпочинку. Результатом чого стало збільшення туристичного потоку за рахунок внутрішнього туризму (30-50 відсотків) по Одеській області та деяким районам Херсонської (Арабатська стрілка, Залізний Порт), та падіння виїзного туризму на 25-30 відсотків (В. Царук директор центру розвитку туризму). Нажаль збільшення не вплинуло на якість послуг, але сподіваємось що минулий сезон буде потужним мотиватором для розвитку інфраструктури, логістики і т.д. тобто змін та покращень.

Конференція стала платформою для зустрічі справжніх патріотів України та Миколаївщини. Всі процеси конференції: організаційно - підготовчі, комунікаційні, дискусійні, виступи, презентації несли тільки позитивну енергетику. Це Енергетика миру, любові, вдячності Богу, Всесвіту за можливості, за прекрасні, унікальні природні ресурси даровані нам, жителям України, Миколаєва, Миколаївщини. Учасники конференції нікого не звинувачували, нікому не пред’являли претензій, вони працюють та присвячують своє життя сталому розвитку туризму. 

Учасникам бажаємо корисних комунікацій, позитивних емоцій, геніальних ідей, здійснення мрій і миру на нашій Богом даній землі!

Факультет мистецтв