Новини

Днями у Миколаєві відбулося грандіозне танцювальне шоу «PROдвижение», якому, за словами організаторів, немає аналогів в Україні. 

Захід пройшов на сцені Обласного палацу культури, де 70 танцюристів з 6 вузів міста зібралися на одній сцені, щоб вразити миколаївського глядача не тільки своєю танцювальним майстерністю, але й унікальними декораціями і костюмами.

Цього року темою танцювальної програми стали пори року - а це і Новорічний карнавал, і аутентичні юрти прямо на сцені, і чуттєві весняні танці, і пекучі літні танці в бікіні.

На цьому етапі журі вирішили перевірити учасників на креативність. Вибравши свято, танцюристи повинні були зробити хореографічну замальовку так, щоб журі зрозуміли, що за свято приховане в постановці. Вдало поставлений номер додавав учасникам балів. 

Студенти-КНУКіМівці поділилися власними враженнями: 

"Наша пара посіла ДРУГЕ МІСЦЕ! Щиро вітаємо іх!

Це і справді було масштабно. Красиві декорації, команда КВК з якісним гумором, кращі танцювальні колективи Миколаєва, і яскраве незабутнє шоу!

Все пройшло на одному диханні!

Пара нашого університету подарувала глядачів запальною латиной і танцем "1 квітня " де зірвали овації глядачів".  

 

Автор проекту Галіна Щетиніна зазначила, що в журі конкурсу - непрофесійні хореографи, оскільки основна ідея заходу "не в тому, щоб відзначити, чи правильний був градус шпагату, а в тому, щоб оцінити подаровані глядачеві емоції і талант хореографа. На «PROдвижении» студенти обмінюються майстерністю, пробують себе в нових танцювальних жанрах, заряджаються колосальної енергетикою і дарують феєричний настрій всім глядачам".

Вона додала, що в ньому вони можуть розкритися і робити те, що їм по-справжньому хочеться. 

Ще раз вітаємо учасників та бажаємо їм нових перемог та креативних ідей!

Факультет мистецтв