Новини

Миколаївська філія КНУКіМ спільно з компанією ESTEL провела півфінал регіонального конкурсу - фестивалю перукарського мистецтва «СНІГОВА КОРОЛЕВА ESTEL».

Щорічний наймасштабніший Фестиваль України перукарського мистецтва серед молодих та амбіційних студентів-перукарів країни. Учасниками конкурсу стали студенти МФКНУКіМ та учні спеціалізованих навчальних закладів.

У творчій лабораторії перукарської справи було створено теплу креативну атмосферу для майстрів-початківців, які проявили свій талант. Учасники створювали витончений образ крижаної леді, неймовірний казковий персонаж, ексклюзивний фантазійний образ Снігової королеви, втілюючи в ньому своє індивідуальне бачення та майстерність.

За участі керівників та студентів університету було створено яскравий шоу-показ, незабутнє видовище з творчими номерами.

Переможцями конкурсу стали учениця Вищого професійного училища технологій та дизайну посіла 1 місце, студентка Миколаївської філії КНУКіМ - Шарай Христина посіла 2 місце, учениця Ліцею сфери послуг посіла 3 місце.

Спеціальну нагороду отримала студентка МФ КНУКіМ Гивель Тетяна.

 

Переможці та учасники були нагороджені цінними подарунками та дипломами.

Побажаємо учасникам наступних творчих досягнень та зіркових вершин, високих професійних здобутків в індустрії моди та краси!    

 

Факультет мистецтв