Новини

 

Шановний Юрію Андрійовичу!

 

Професорсько-викладацький склад та студенти Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв щиро вітає Вас з присвоєнням почесного звання «Народний художник України».

Висока заслужена оцінка Вашої творчості в непростий для історії України час, свідчення того, що мистецтво в усі часи було і залишається мірилом духовності і творення, носієм миру і єднання.

Ваша творчість представлена десятками пам'ятників, меморіальних дошок, великим числом станкових робіт. Ваші твори увійшли в інтер'єр площ і вулиць Миколаєва, міст та селищ області і стали їх невід'ємною складовою. Всі ваші роботи відрізняє висока професійна майстерність, уміння знайти в буденному - головне, а в повсякденному - характерне. Створена Вами галерея образів відомих героїв минулого і сучасників сприяє формуванню почуття патріотизму та любові до своєї Батьківщини.

Ми Вас також знаємо як чудового педагога, який багато років передає знання і досвід студентам мистецьких спеціальностей.

Бажаємо міцного здоров'я, бадьорості, оптимізму, невичерпної життєвої енергії, творчого довголіття, миру і благополуччя Вам і Вашої родини.

 

З повагою,  колектив МФ КНУКіМ

Факультет мистецтв