Новини

Бібліотека – це важлива частина інформаційного простору, що збирає та зберігає первинну базу інформаційних ресурсів на допомогу навчальному та науковому процесам, забезпечує доступ до різних інформаційних ресурсів, підвищує рівень інформованості викладачів університетів, студентів, школярів.

11 листопада студентам 3-го курсу групи КББ-123М заочної форми навчання випала можливість привітати Миколаївську обласну універсальну наукову бібліотеку імені О. Гмирьова з 134-ою річницею із дня свого заснування.

 

Багато теплих і щирих слів пролунало на адресу книгозбірні від гостей, і це є беззаперечним доказом того, що бібліотека сьогодні є великою дружньою родиною, а День її народження – справжнім сімейним святом. 

 

Кажуть, що найкращий подарунок – це книга, тому в цей урочистий день бібліотека отримала від гостей поетичні збірки, та друковані видання місцевих авторів.

Прикрасою заходу стали книжкові інсталяції – святковий торт зі свічками та парасолька, що ховає від осіннього дощу найцінніші бібліотечні скарби. 

Бажаємо «Гмирьовцям» процвітання, невичерпної енергії та нових творчих звершень!

Факультет мистецтв