Новини

Не дивлячись на стрімкий темп розвитку сучасних комп’ютерних технологій - і такий традиційний носій інформації, як книга, не втрачає лідерських позицій в сучасному суспільстві.

Чи витіснять друковану книгу електронні пристрої? Який формат читання обирає молодь? На ці та багато інших запитаннь спробували дати відповідь студенти Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв під час читацької зустрічі «Молодь і читання: криза чи зміна формату?», що відбувся в Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці імені О. Гмирьова. 

На цьому заході була піднята актуальна тема – читання серед молоді. Запрошені гості розповідали про свій життєвий досвід, тим самим спонукаючи до думки, що книги необхідно читати завжди, неважливо у якому форматі, приділили увагу потребі у якісній і достовірній інформації.

Усі гості рекомендували студентам читати, для того щоб ми могли за допомогою книг формувати власний світогляд і розвиватись як особистість.

У ході зустрічі студенти обговорювали переваги та недоліки друкованої та електронної книги. 

"Дуже цікавою була розповідь психолога. За допомогою інтерактивних ігор нам пояснили як відбувається процес сприйняття інформації взагалі, і прочитаного тексту зокрема.

Ми отримали приємні враження від зустрічі. Наприкінці заходу всі учасники віче визначили що читати необхідно у будь-якому форматі. Але більшості все ж подобається традиційна друкована книга", - поділилися враженнями студентки групи  КББ –24м  - Білоножко Марія і Катерина.

 

Також, працівники бібліотеки ознайомили присутніх із книжковими новинками, що були представлені на XXII Львівському форумі видавців, зокрема з експозицією видань-переможців міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» та «Львівський фестиваль книги», що зберігаються у фонді обласної бібліотеки.

Факультет мистецтв