Новини

У рамках масштабної програми по просуванню практичного використання екотехнологій в Україні, студенти першого та другого курсів Кафедри дизайну отримали ще одну унікальну можливість поспілкуватись з керівником фірми еко-будівництва ESC-3.COM Рафаэлем Петі. 

 

Рафаэль розповів власну історію свого життя і бізнесу та стратегію подальшого розвитку фірми в Україні.

"Наша місія, - розповів Рафаель, - поєднати природні можливості матеріалів, комфорт та ефективність. Необхідно використовувати досвід будівництва дореволюційного часу, де застосовувались лише природні і якісні матеріали, концентруючись на екологічності та економічності енерго- і водопостачанні".

 

 

Керівник розповів про отримання патенту на власний винахід «еко-панелі», що побудована з пресованої соломи та дерев’яного каркасу і обшита вогнестійкими та безпечними панелями, які володіють безліччю переваг порівняно з сучасними матеріалами.

Молодь уважно слухала поважного гостя та ставила безліч запитань, адже допитливим КНУКіМівцям Миколаївської філії було дуже цікаво дізнатися про основні етапи й ключові технології екологічного будівництва, які впроваджуються в Україні.

Наприкінці майстер-класу студенти отримали захопливу пропозицію відвідати підприємство з виготовлення еко-панелей та будівництва еко-будівель в Миколаєві у другій половині листопада.

Факультет мистецтв