Новини

Студенти Миколаївської філії КНУКіМ, разом з викладачами, були запрошені до Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського на зустріч з сучасними письменниками у рамках конференції «Масова література: проблема інтерпретації, змісту та форми». 

"Ми отримали чудову нагоду особисто познайомитись з лауреатами міжнародного літературного конкурсу “Коронація слова”, а саме з видатним українським драматургом і прозаїком Ярославом Верещаком та відомою романісткою Тетяною Белімовою. 

Цікаво було почути про романи «Київ.ua», «Вільний світ» і збірку оповідань та новел «Трояндовий джем» від авторки Тетяни Белімової. Ярослав Миколайович зачитав нам уривок з власного твору «Душа моя зі шрамом на коліні», від якого ми отримали естетичну насолоду. 

Відповідаючи на запитання студентів та гостей зустрічі,  лауреати поділились і особистими моментами з власного життя. Розповіли про те, як складався їх творчий шлях, про непрості рішення, які їм доводилось приймати, давали гарні поради починаючим письменникам. Завершилась зустріч спільним фото. 

Це була дуже пізнавальна та цікава зустріч. Ми відкрили для себе нових сучасних українських письменників, з’явилося бажання поповнити свій список прочитаної літератури їх творами. Хотілося б частіше відвідувати подібні заходи, адже, це відмінно доповнює та розвиває наш світогляд".

 

студенти груп: ГРС-15М Безверхня Анастасія, ДХМо-84М Михайло Чебан, ДХМг-94М Тищенко Мартіна, ДХМг-94М Серьогіна Марина.

Факультет мистецтв