Новини

В університеті культури здавна шанують традиції проведення відкритих зустрічей професорсько-викладацького складу із майбутніми студентами. В суботу, 14 листопада, шанованими гостями КНУКіМ стали більше ста абітурієнтів-миколаївців із дипломами «Молодшого спеціаліста».

 

До речі, випускники коледжів та училищ зараховуються до вишу без ЗНО  на другий курс навчання, на будь-яку спеціальність.

Першою локацією гостей стала реєстрація, яку проводив Штаб абітурієнтів. Студентські активісти гостинно зустрічали майбутніх колег та кваліфіковано відповідали на їх численні запитання.

 

Після чого гостей запросили на смачний сніданок, а вже потому провели цікаву екскурсію, показавши всі корпуси університету, аудиторії, виробничі і мультимедійні навчальні лабораторії з найсучаснішим обладнанням, що неабияк вразило майбутніх фахівців. 

 

Молодші спеціалісти дізналися багато цікавого у студентів вишу про навчання в КНУКіМ, студентське життя та поспілкувалися із професорсько-викладацьким складом, який надав повну інформацію про напрями і спеціальності,  які цікавили візитерів.

Далі на майбутніх студентів чекала зустріч із Михайлом Поплавським, на якій молодь могла особисто  поспілкуватися та сфотографуватися з ним.

Михайло Михайлович розповів про свій шлях до успіху, про навчання та роботу в університеті, плани на майбутнє та дав молоді декілька мудрих батьківських порад: «Подумайте, яка ваша мрія, мета, талант, задатки. Коли професія не ваша, то змінюйте її не шкодуючи. Коли є амбіції, вони обов’язково знайдуть свою реалізацію. Я вважаю, що талановитому студенту потрібно дати тільки вудочку, а «ловити» він почне сам. Я свого часу навчаючись на першому курсі працював на п’яти роботах, щоб вижити, – і вижив! На радість собі, батькам, друзям і на зло усім опонентам-ворогам. Не бійтесь перешкод, бо без них не будуються мрії. Життя потрібно атакувати, воно любить наполегливих. І пам’ятайте – літак злітає проти вітру!». 

Масштабний та змістовний День відкритих дверей Київського національного університету культури і мистецтв відбувся на славу. Його завершенням стали безкоштовні пригощання смачним та запашним обідом.

 

Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв гостинно запрошує усіх відвідати наступні Дні відкритих дверей. Талановитим – вхід без черги!

Факультет мистецтв