Новини

"У стінах нашого університету відбулася цікава зустріч із працівниками Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва імені Б. Лавреньова.

Ми живемо в епоху інформаційного суспільства, епоху, коли ключем до володіння ситуацією служить саме достовірна інформація. На жаль, в умовах нашої держави інформаційний простір перенасичений як інформацією, так і дезінформацією. Нерідко люди зіштовхуються з неправдивою інформацією або відвертою брехнею. 

 

Зі студентами факультету Менеджменту і бізнесу спеціальностей «Документознавство та інформаційна діяльність» і «Книгознавство, бібліотекознавство та бібліографія» бібліотекарі з Херсону провели тренінг «Скажи «ні» дезінформації», в якому пояснили, що світ повниться безліччю неправдивої інформації. Така інформація досить часто впливає на долю людей шляхом розповсюдження як в Інтернеті, так і в ЗМІ.

Ми зрозуміли, що не потрібно вірити всій інформації, а тільки тій, яка перевірена. 

Фахівці провели з нами заняття, під час якого роз’яснили поняття «інформація» та «пропаганда», їх позитивний і негативний вплив на підсвідомість суспільства.

 

За результатами цієї зустрічі, дійшли висновку, що доведена до нас інформація працівниками Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. Лавреньова була дуже цікавою та повчальною. З тренінгу ми зрозуміли, що непотрібно сліпо вірити всьому тому, що пропонують нам ЗМІ.

Хочемо подякувати за чудову зустріч та цікаво проведений час гостям, які завітали до нас". 

студентка групи ДМ-35М Яковлєва Ліана

Факультет мистецтв