Новини

«Ми, студенти 5-го курсу, хотіли б подякувати викладачам кафедри менеджменту, за те що вони надали чудову можливість відвідати славетне місто Львів. Це були неймовірні чотири дні, наповнені атмосферою привітності, щирими посмішками та духом патріотизму. 

 Ми проживали в самому центрі старовинного міста, мали можливість повністю поринути в ритм його життя і проникнутись його культурою та історією.

 

 Від неймовірної краси міста та вражаючої архітектури, перехоплювало подих та складалося відчуття ніби ми потрапили до Старої Європи.

 Велику кількість інформації вдалося дізнатися від екскурсовода під час екскурсії містом та Личаківським кладовищем,відвідування якого було водночас моторошним і захоплюючим. В такі моменти починаєш розуміти яке величне минуле у нас за плечима. 

 Також під час перебування, ми з дружнім візитом відвідали Львівську філію КНУКіМ, де нас привітно зустріла та провела екскурсію навчальним закладом заступник директора з навчально-виховної роботи Подаряща Оксана Іванівна.

Окрему подяку хотілося б висловити студенткам Львівської філії Ляшук Юлії, Лазарик Олені, Клепач Вікторії за супровід та екскурс цікавими маршрутами Львову.

 Особисто нас,як фахівців дуже вразив розвиток готельно-ресторанної галузі. Кожен гість міста може знайти заклад за рівнем свого доходу та смаку починаючи від бюджетних та завершуючи люкс варіантами. Велика кількість тематичних закладів таких як підприємства групи FEST завжди буде цікава та актуальна. 

 

 

  

 

 

Львів залишає по собі дивовижні враження, це місто наповнене гарним настроєм та чудовою атмосферою, в нього закохуєшся з першого погляду, з першого кроку на старовинну бруківку. Це не швидко плинне захоплення, це на все життя.

 

 

 Люблю Львів за старовинність.

Люблю Львів за його невинність.

За його бруківку, за чудову мандрівку.

За вузенькі вулички, за кав’ярні і булочки.

За запах кави,за відчуття слави.

За місця, де був,за місця, що чув.

За Площу Ринок, за безліч сходинок.

За Високий Замок, за відсутність рамок.

За хороших людей, за те, що музей.

За те, що всіх чує,за те, що існує.

Люблю Львів…Просто люблю…

 

  

  

 

 

Студенти 5-го курсу, групи ГРС-90 Павлюк Микола,Хаджимєтова Анна, Білоножко Марина, Фанта Анастасія.

 

Факультет мистецтв