Новини

23 жовтня до Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв завітали  представники громадської обласної організації «Платформа +» та Міжнародної організації «А21 Україна». Борці за скасування  несправедливості у ХХІ столітті провели інтерактивний семінар на тему: «Попередження торгівлі людьми та їх незаконна експлуатація».

Представники «А21 Україна» розкрили перед студентами такі питання як рабство, його статистика та розповіли про форми експлуатації людей.

Важко уявити що у наш час, досі діє схема з продажу людей  у рабство.

Студенти мали можливість ознайомитись детальніше з цією важливою у наш час проблемою.

Працівники «А21» - це молоді люди, які намагаються змінити цей світ. «Торгівля людьми, це більш прибуткова справа ніж  продаж наркотиків та зброї» - зазначив один з представників. В очах наших студентів можна було вловити розуміння і водночас сум, що в Україні ще діє ця корумпована система.

Катерина Карпенко, студентка групи ДМ-34:

«Кожні 30 секунд у світі продають одну людину». Що для вас 30 секунд? Час для того щоб написати повідомлення, щоб привітатися з друзями, встигнути зателефонувати. А для когось  у цей момент вирішується життя. Говорять: «Попереджений - означає озброєний». Сподіваємось, що з нами таке ніколи не станеться, проте ми маємо протягнути руку допомогу іншому.

Ми готові разом з Громадською обласною організацією «Платформа +» та Міжнародною організацією «А21 Україна» змінити цей світ на краще!!!"

 

Факультет мистецтв