Новини

"Нарешті випала можливість описати подорож студентів нашого університету до чарівного міста Львів.

Ті дні, які ми були там, пролетіли дуже швидко. Ця подорож запам’яталася нам яскравими враженнями та насиченими емоціями.

З першого ж дня, Львів тепло прийняв нас і відкрив нам всю свою красу. До нас приєднався історик-краєзнавець Львова і ми почали знайомитися з історією цього чудового міста. Нам розповіли історію визначних місць та показали культурні пам’ятки Львова. 

 

Кожен день ми були на екскурсіях. Ми відвідали «Високий замок», з якого відкривався дивовижний краєвид усього міста, потім відвідали Личаківське кладовище, на якому були поховані такі видатні особистості як Іван Франко, Леся Українка, Адам Міцкевич та інші. 

 

 

 

 Ми побували на Львівському міжнародному форумі індустрії туризму та гостинності «Тур-експо», на якій студенти мали змогу ознайомитися з різними напрямами туристичної та готельно-ресторанної сфери. Мене дуже вразила нова розробка інженерів, це була машина, яка могла одразу готувати 5 різних страв. Загалом, цей форум був дуже пізнавальним, багато студентів зацікавилися та взяли буклети, візитівки та брошури галузі яка їм була до вподоби.

 

 

Також ми завітали у гості до Львівської філії Київського національного університету культури і мистецтв. Нас дуже тепло зустріли, провели екскурсію по університету, ми побували у кожному куточку цього навчального закладу та побачили як навчаються наші колеги. 

 

На третій день ми поїхали оглядати старовинні фортеці на околицях Львова, кожна фортеця мала свою багатолітню історію. Завдяки професіоналізму нашого гіда, ми змогли в повному обсязі ознайомитися з історією цих дивовижних споруд. Нам показали три фортеці: Олеську, Підгорецьку та Золочевську. У кожному місці ми отримали багато позитивних вражень та зробили фото на пам’ять.

 

В останній день ми мали змогу погуляти по місту без екскурсій та насолодитися його красою, чарівністю та загадковістю. Кожен студент знайшов у місті щось собі до вподоби.  Видатна архітектура, привітні жителі, які розмовляють тільки українською мовою, та багатовікова історія цього міста не залишили байдужими жодного.

Я дуже вдячний нашому університету за можливість відвідати місто Львів, оглянути його з усіх боків, ближче познайомитися з історією та отримати безмежну кількість яскравих вражень."

Студент першого курсу, групи Т-24, Марченко Олег.

Факультет мистецтв