Новини

Шляхом від теорії до практики в масовій роботі сучасних бібліотек впевнено крокували студенти групи КББ-122М напряму підготовки «Книгознавство, бібліотекознавство і бібліографія» заочної форми на чолі з деканом факультету, кандидатом педагогічних наук, доцентом Шуляк Світланою Олександрівною під час проведення круглого столу, засідання якого відбулося 23 жовтня 2014 року.

 

Ідея проведення заходу «Масова робота сучасних бібліотек: від теорії до практики» виникла в межах вивчення дисципліни «Інформаційний сервіс».

Під час проведення круглого столу учасники прагнули узагальнити теоретичні знання та практичний досвід щодо впровадження інноваційних технологій в масову роботу бібліотек і досягли цієї мети.

 

 

Студенти, які водночас є фахівцями бібліотечної галузі різних регіонів України, поділилися своїми креативними ідеями щодо організації та проведення масових заходів в бібліотеках, досвідом залучення громадян до читання, промоції читання та книги, визначили особливості організації масової роботи для дітей та дорослих в міській та сільській місцевості.

 

Студенти та викладачі університету залишилися задоволеними від спілкування у такому інноваційному форматі.

Факультет мистецтв