Новини

18 жовтня 2014 року став незабутнім для учасників народного ансамблю танцю «Миколаїв», які є студентами кафедри хореографії. В цей день вони представляли Миколаївську філію Київського національного університету культури і мистецтв на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Ярмарок талантів» в м. Києві.

Николаевский филиал Университета культуры

Багато виконавців різних жанрів і вікових категорій зібралося зранку в Будинку Архітектора, де кожен був готовий  презентувати своє мистецтво. 

Николаевский филиал Университета культуры

Наш колектив виступав в четвертій віковій категорії і запам’ятався суддям і глядачеві іскрометним українським танцем «Гопак». Хлопці і дівчата були неперевершеними в своїй виконавській майстерності, вони вразили всіх віртуозністю, технічністю виконання різноманітних танцювальних трюків, емоційністю і щирістю, відкритою душею, патріотизмом.

Николаевский филиал Университета культуры

І журі конкурсу оцінило наш виступ. По-перше, ми стали Лауреатами І ступеню в номінації «Народний танець» в 4 віковій категорії, а, найголовніше, отримали ГРАН-ПРІ у фіналі фестивалю-конкурсу талантів України «Ярмарок талантів» і подяку від Міністра культури України Є.М. Нищука за творчу наснагу, бажання перемагати, досягати більшого. А в якості подарунка колектив отримав сертифікат на право безкоштовного запису відео-кліпу від Київської відео-студії «Андрій Валуєв music» і запрошення на участь у фінальному Гала-концерті фестивалю «Ярмарок талантів» в літку 2015 року, який відбудеться в курортному містечку Лазурне, що на Херсонщині. 

Николаевский филиал Университета культуры

В складі журі працював музичний редактор Національної радіокомпанії України, лауреат міжнародних вокальних конкурсів Андрій Кошман. З ним залюбки поспілкувалася студентка 4-го курсу Анастасія Козка, яка з любов’ю і повагою розповіла про свій навчальний заклад, про кафедру хореографії, яка святкує в цьому році 15-річчя з дня створення, про ансамбль і друзів, яких вона тут знайшла. А ще про високу духовну культуру, національну гідність та патріотизм, який виховується у студентської молоді. Це інтерв’ю можна буде почути в середині тижня на Національному радіо.     

Николаевский филиал Университета культуры

Студенти кафедри хореографії Миколаївської філії КНУКіМ впевнено довели, що хореографічна школа Півдня України є найпотужнішою, високопрофесійною школою, де народжуються зірки хореографічного мистецтва.

Николаевский филиал Университета культуры

Окрім цього, студенти мали змогу відвідати історичні міста столиці, прогулятися містом і зробити фотосесію.

 

В цілому день видався насиченим яскравими подіями, враженнями і спогадами. 

Николаевский филиал Университета культуры

 

 

Ми вітаємо наших переможців і бажаємо успіхів в наступних конкурсах!

Факультет мистецтв