Новини

13 жовтня відбулася молодіжна студентська науково-практична конференція «Україна єдина: проблеми й перспективи розвитку етнічних громад в українському суспільстві» в рамках традиційного щорічного фестивалю національних культур «Дружба», організатором якої виступила Рада національних товариств Миколаївської області.

Студентки 5 курсу Миколаївської філії КНУКіМ Колода Діана, Качан Анастасия та Качан Дарья успішно та на високому рівні представили наш ВУЗ.

Доповіді дівчат було внесено в пленарне засідання конференції, де вони мали змогу яскраво продемонструвати свої знання в області культури, висловити свою точку зору з питань толерантності та емпатії сучасного суспільства, а також ознайомити присутніх з практичною діяльністю національних товариств нашого міста.

Студентки наочно продемонстрували найяскравіші творчі роботи дітей, що займаються в творчих гуртках одного з національних товариств.

Виступ дівчат чудово оцінили усі члени оргкомітету та по закінченню  молодіжної студентської науково-практичної конференції, студентки ВП «МФ КНУКіМ» були нагороджені Дипломами. 

Факультет мистецтв