Новини

«Нещодавно, студенти нашої філії прийняли участь у квесті «В погоні за білим кроликом», який був присвячений 70-річчю визволення України від німецько – фашистських загарбників. Змагалися 13 команд вищих навчальних закладів міста.

Наша команда робила усе можливе заради здобуття перемоги. Ми виконували різні завдання та випробування. Кожний член команди проявив свої найкращі особисті якості, креативність, та жагу до перемоги. Як капітан команди, я дякую усім  учасникам за це - Семеновій Яні, Сапарай Вікторії, Курьянинову Владиславу, Ванденко Лілії, Журбі Анні та Асадовій Олександрі.

Ми змогли довести, що МФ КНУКіМ найкращий заклад в Миколаєві, в якому навчаються переможці!»

Марченко Олег (студент 1 курсу групи Т-24 М)

 

«Зустріч веселих та активних студентів була скаженою – це була не проста гра, це була війна за 1 місце.

У квесті були такі завдання: фото – крокодил, завдання на активність, креативні задумки самих студентів та ін.

Але саме найголовніше – це перемога двох команд нашого університету. 

Перше місце з великим відривом виграла команда туристів «Чеширські коти» (група Т – 24 М). Вони отримали не лише грамоту та нагороду за це, але й океан позитиву та самі подарили його всім учасникам та координаторам. 

Також хотілось відмітити, що ще одна команда отримала 1 місце, але вже за креативність. Дякуємо вам команда «Трезвеники» за цю перемогу!

Що ще можна добавити на кінець…Дякуємо усім нашим студентам за участь та перемогу у квесті. Ми завжди перемагаємо, бо ми талановиті та найкращі студенти!!!»

Топальсков Владислав ( студент групи ГРС – 14 М)

 

Факультет мистецтв