Новини

"Пішки в історію" - під таким девізом розпочався наш незвичайний день у складі команди Миколаївського обласного осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Національна організація скаутів України» з нашим викладачем Гавриловою Оленою Вікторівною.

Підйом в 4 ранку, очікування друзів-скаутів з Черкас і Дніпропетровська, і в путь на зустріч пригодам! Пішки мальовничими вулицями міста-героя Одеси ми вирушили в пункт збору - центр туризму. Зустріла нас керівник Одеського обласного осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Національна організація скаутів України» Краєва Раїса Василівна. Ми відчули всю привітність і завзяття організаторів. 

 Ах, Одеса…! Залишивши речі, ми відразу ж попрямували до хвиль і ранкового бризу! 

 Історія міста вражає! Студенти, які раніше бували в Одесі, були приголомшені кількістю нової інформації, отриманої від організатора заходу - Раїси Василівни Караєвої.  

Після обіду і відпочинку у комфортних умовах хостелу «Стар», ми вирушили на квест «Пішки в історію». 4 години квесту минули дуже швидко, усі з запалом розгадували шифри, шукали потрібні історичні пам’ятки, виконуючи додаткові завдання, які були надзвичайно цікавими. У цій грі ми відчули себе злагодженою командою, у якій кожен проявив кмітливість, ерудицію, наполегливість. Наприкінці квесту нас очікував вечір авторської пісні, а потім самі завзяті пішли гуляти по вечірній Одесі.  

Другий день був не менш насиченим. На нас чекали розкопки стародавнього міста Одесес і пізнавальна інформація від керівника експедиції і співробітника Одеського археологічного музею Редіної Євгенії Федорівни. Отримавши море інформації і назбиравши уламків древніх амфор, ми відправилися на форум для підбиття підсумків квесту – нас можна привітати з другим місцем! 

Дякуємо організаторам за привітність і сподіваємося на швидку зустріч!" 

Фартушна Анастасія, студентка філії

 

Факультет мистецтв