Новини

Днями у Миколаївській філії КНУКіМ відзначали одразу два свята -  Міжнародний день музики та День працівника освіти. 

Зранку в університеті панувала атмосфера чарівних звуків. На перервах в холі та біля головного входу університету у виконанні студентських ансамблів звучала жива музика.

Концерт кафедри музичного мистецтва «Лунає музика в душі», за участю провідних колективів та солістів, привітальним словом відкрила директор філії, заслужений працівник культури України Федотова Наталія Вікторівна.

У своєму виступі вона зазначила, що музика завжди об’єднувала людей та допомагала в складні часи. Студентська молодь, беручи активну учать в культурному та концертному житті університету та міста, тим самим робить свій патріотичний внесок.

Студентський оркестр народної та популярної музики, під керівництвом талановитого диригента Шеремет Віти Василівни, з перших звуків задав настрій миру, єдності й добра. В концерті прозвучала музика різних стилів та епох: від класики до сучасності.

  Як завжди збентежив серця своїм виступом студентський народний хор під керівництвом заслуженого працівника культури України Шпачинського Омеляна Артемовича. Зал, затамувавши подих, слухав композицію О. Білаша «Не спи моє серце» і стоячи аплодував хору. 

  До концерту долучилися і викладачі кафедри. Звучав чарівний спів заслуженого діяча мистецтв України Кедіса Олега Юрійовича, молодого викладача Ладного Антона Сергійовича. Яскравим був виступ кандидата мистецтвознавства Плахотнюк Вікторії Генріхівни, у супроводі ансамблю народних інструментів. Бурхливими оплесками зустріла публіка джаз-бенд під керівництвом досвідченого диригента заслуженого діяча мистецтв України доцента Йовси Сергія Миколайовича. На високому професійному рівні  виступили ансамблі під керівництвом Морозинського Миколи Анатолійовича та Драго Євгена Гаррійовича. Творчу атмосферу концерту допомагали створювати провідні концертмейстери кафедри: Боровицька Олена Миколаївна, Клюєва Світлана Вікторівна, Юлдашева Ірина Олексіївна, Кученьов Дмитро Васильович. 

 Концерт запалив нові зірки кафедри: Босенко Володимир, Зарецький Максим, Рухленко Антон, Мамикін Іван, Ігнатов Даниїл, Волкова Руслана, Ахмедова Марія, Бешевець Владислав, Курченко Катерина, Волченкова Катерина, Остапчук Аліна та інші.

    

В рамках заходу відбулася посвята в студенти першокурсників музичної спеціальності. 

Приємною несподіванкою став солодкий подарунок  - великий торт від студентського парламенту викладачам філії до Дня вчителя. 

Весь колектив кафедри музичного мистецтва щиро вдячний публіці і сподівається на нові цікаві творчі зустрічі. 

Факультет мистецтв