Новини

«20 вересня о восьмій годині ранку група студентів Миколаївської філії КНУКіМ, разом із викладачем Гавриловою О.В., вирушила на пошуки пригодам до села Петрово – Солониха. 

Оскільки ми новачки в цій справі, нам було незвично потрапити на такий захід, як «Джамборі», що в перекладі означає «злет». Саме на XV ювілейному злеті друзів нам пощастило побувати. 

Нас дуже радо та гостинно зустріли. Таке відчуття, що в такій місцевості людська душа торкається до всіх граней та проявів природи. На перший погляд, скаути – звичайні люди, але вони особливі, щасливіші, очі в них відкриті, думки красиві, вчинки та поведінка гармонічно все це заповнюють. За час, проведений з ними, ми встигли закохатися в них та відвести значне місце у своїх серцях скаутському руху.

«Вперше в житті ми були чужими в своїй тарілці».  Вже не малі діти, але бавились, грали, з азартом виконували завдання. Ми відволіклись від навколишньої метушні, від шуму міста, наче потрапили кудись далеко в минуле, коли людина була невід’ємною частиною природи.  

Того дня ми були мечниками – воїнами, ельфами – лучниками, лікарями, магами, гномами, провідниками. Хтось вперше в своєму житті зробив власноруч меча, лука, стрілу. 

Спочатку все було ну дуже схоже на дитячі забавки, а потім загорівся азарт в очах, виявилось неабияке бажання грати. І не заради перемоги, а тому, що від цього отримуєш величезне задоволення. 

Також ми мали змогу навчитися робити різні фенечки, аквагрим, всілякі аплікації з паперу. І можливо повторюсь, але так вражало, як дорослі люди разом грали, вирізали, тесали. Ми знайшли багато однодумців і в майбутньому, сподіваємось, багато друзів та товаришів. 

Можна мати гроші, славу, визнання, але такий дух, таку атмосферу могли створити лише духовно багаті люди. Хочеться дуже подякувати саме таким особистостям, таким вчителям, які пропагандують, показують власним прикладом, як можна стати хоча б трохи щасливішими, добрішими, відкритими. Навчання стає цікавішим, багатогранним, щоб у майбутньому згадати, або й назавжди пов’язати з цим життя.

Сподіваємось, що це була не остання зустріч, тому що нас запросили на бал, де знову зустрінемось і поринемо хоч на кілька годин в ту чарівну атмосферу.

Скаути – найкращі! Скаути – назавжди!»

Староста групи ТН-53М

Факультет мистецтв