Новини

В рамках святкування 77-ї річниці Миколаївської області відбулася унікальна для нашого міста акція, в якій активну участь взяли і студенти Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв.

Була зроблена спроба встановити світовий рекорд, гідний Книги рекордів Гіннесса. 

Так, на центральному обласному стадіоні був організований флешмоб - 1200 миколаївців вишикувалися і створили латинську букву N, як символ Миколаївській області, міста Миколаєва та Святого Миколая, покровителя міста. 

За дійством спостерігали представники міжнародної організації Книги рекордів Гіннеса, велася фото і відео фіксація з вертольота і, навіть, безпілотного літаючого апарату.

Лященко Єлізавета, студентка філії, учасниця акції:

«Я дуже чекала того моменту, коли ми вийдемо на великий стадіон аби поставити цей рекорд. Я б дуже хотіла бачити своє улюблене місто на світлинах журналів різних країн. Хочу пишатися нашим Миколаєвом, і можу пишатися тими людьми, які прийшли, які готові показати, як важливо зараз для всієї України встановити на своїй землі мир та спокій. Цей флеш-моб був для мене більше, ніж просто рекорд..»

 Після 5-хвилинної фіксації до учасників акції приєдналася ще тисяча миколаївців, вони разом створили словосполучення «No war» («Ні війні»).  

Литовченко Дмитро, студент групи ГРС-14М:

«Сподіваємось, що ще раз зможемо прийняти участь в таких грандіозних подіях! А також ми всі чекаємо на підтвердження нашого рекорду, щоб миколаївці назавжди вписали в Книгу Гіннеса своє місто та Країну!»

Вже через 2 тижні миколаївці дізнаються, чи вдалося їм встановити новий рекорд Книги Гіннесса.

МФ КНУКіМ - Ми молодці !!!!

Факультет мистецтв