Новини

До Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв завітала спортивна родина: заслужений майстер спорту, володарка великої кількості срібних та золотих медалей, чемпіонка світу і Європи, краща спортсменка України, чемпіонка 29 Олімпійських ігор у Пекіні, бронзова призерка Олімпійських ігор у Лондоні 2012 г. - Ольга Харлан та її зірковий чоловік - призер Чемпіонату світу, заслужений майстер спорту, призер і переможець кубку країни - Дмитро Бойко

Упродовж зустрічі молодь мала можливість самостійно поставити питання відомим гостям і дізнатися усі таємниці кар’єрного і особистого життя зіркової родини.  

Ольга Харлан презентувала студентам свої най визначні нагороди та зауважила, що кожного разу докладає максимум зусиль аби гідно представляти саме Україну на змаганнях світового рівня.

Також на глядачів чекали виступи від досвідчених майстрів спорту із художньої гімнастики, майстер-клас з фехтування від заслуженого майстра спорту, а нині нового викладача університету культури Рощина Ігоря Геннадійовича і на завершення «сімейне» фото із зірками спорту - Ольгою Харлан і Дмитром Бойко.

Спорт – це стиль і образ життя. Спорт - це насолода та гармония розуму і сил. Як спорт, так і будь-яка ваша діяльність - це праця! 

Мрійте, прагніть та досягайте успіху! 

Факультет мистецтв