Новини

Нещодавно, група студентів ДМ-42 спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» разом зі своїм куратором, кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри документознавства та інформаційних систем Єрмолаєвою Ганною Анатоліївною відвідали Миколаївський музей суднобудування та флоту.

Сьогодні він є візитною карткою міста Миколаєва, і це єдиний в державі музей суднобудування. Музейна колекція розташовується у старовинному будинку, що є пам'яткою історії та архітектури державного значення.

Разом з екскурсоводом вони пройшли усю історію кораблебудування: від рибацьких човнів, вироблених з дерева на берегах Південного Бугу до кораблів сучасності. 

Експозиція музею складена в основному з макетів кораблів, побудованих до 1991 року.

 Колекція нараховує понад 3000 експонатів , розташованих в 14 залах. У фонді музею представлено безліч унікальних експонатів, діорама верфі часів Катерини, моделі суден створених на Миколаївських верфях і ще багато чого цікаво.

 Студенти отримали задоволення від екскурсії, нові враження, дізналися багато нового про розвиток кораблебудування  в рідному місті. 

 

Факультет мистецтв