Новини

Нещодавно студенти спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» групи ДМ-42 разом з куратором, кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри документознавства та інформаційних систем Єрмолаєвою Ганною Анатоліївною відвідали навчальну бібліотеку  Миколаївської філії Київського університету культури та мистецтв. 

Похід проходив з метою ознайомлення  студентів з фаховими періодичними  виданнями та навчальними підручниками зі спеціальності  «Документознавство та інформаційна діяльність». 

Вони отримали цікаву інформацію про бібліотечний фонд та брали активну участь в співбесіді з працівниками закладу.

Студенти висловлюють щиру подяку в організації працівникам бібліотеки Богуславській Наталії Володимирівні, Савчук Ганні Володимирівні  та особисто завідуючій бібліотеки Коваль Наталії Сергіївні.

Яскравий весняний день подарував молоді чимало вражень! Адже вони в цей же день відвідали ще й Миколаївську обласну друкарню - одну з провідних профільних підприємств України.

Працівники друкарні привітно зустріли студентів та почали екскурсію.

В Миколаївській області дев'ять комунальних поліграфічних підприємств, що спеціалізуються на випуску газет.  Серед них наша обласна друкарня по праву займає лідируюче місце - на її рахунку випуск 36 найменувань газет. І не тільки міських.

З облдрукарнею співпрацюють редакції кількох районних газет, корпоративних малотиражок, а газету «Факти» друкують для всього південного регіону: від Одеси до Криму.

Крім того, «Миколаївська обласна друкарня» випускає і книжкову продукцію: підручники, посібники, збірники миколаївських авторів.

Студенти отримали велике задоволення від побаченого та дізнались багато нового. 

 

Факультет мистецтв