Новини

Традиційно напередодні 9 травня в Миколаєві проходять урочисті вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війни.  

 

З нагоди 69-річниці Перемоги колектив Миколаївської філії КНУКіМ підготував для ветеранів чудовий святковий концерт, який відбувся у Будинку офіцерів-"леваневців".

Цей захід -  знак синівської поваги та вдячності живим і полеглим у кривавих боях.

Для ветеранів День Перемоги - найбільш довгоочікуване, дороге і шановане свято. "Відзначаючи річницю цього дня, молоде покоління вшановує ветеранів та вклоняється за їхню самовідданість, воїнську доблесть, незламну стійкість і героїзм», - зазначила на початку заходу ведуча концерту, студентка групи КДД-10 Горбатко Валерія. 

Під час святкового концерту шановні ветерани приймали музичні привітання. 

Для них прозвучали відомі фронтові пісні у виконанні художніх колективів, студентів та викладачів Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв: Антона Ладного, Павла Гнатенко, Олега Кедіса, Вікторії Плахотнюк та ін.. 

Також були зачитані вірші і вітання, а перлиною заходу стали яскраві та глибокі номери народного ансамблю танцю «Миколаїв-Трицвіт». 

За плідну творчу діяльність, високу професійну майстерність, особистий внесок у виховання, розвиток та підтримку національної самосвідомості і громадянської гідності, після концерту колективу ВП «МФ КНУКіМ» вручили Почесну грамоту.  

Факультет мистецтв