Новини

Море емоцій, нових вражень і звичайно прекрасні творіння наших дизайнерів показали студенти Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв групи ДХМо–71м Сухарчук Юлія, Олексенко Олена та ДХМо–130м Карпіна Олена і Проценко Ольга.

Як дизайнери початківці, вони взяли участь у конкурсі одного образу «Look of the day» Міжрегіонального фестивалю моди «Volkswagen South of Ukraine Fashion Days» (VSUFD), який покликаний показати молоді fashion – таланти України і ближнього зарубіжжя. Хед-лайнерами фестивалю стали відомі українські дизайнери та закордонні гості.

Дівчата представили на суд глядачів по одному трендовому «look – у». Це були яскраві образи, сприйняті глядачами на високому рівні. 

 

Вже втретє фестиваль допоможе багатьом дизайнерам початківцям зробити перші кроки до свого успіху, послужить наочною агітацією підтримки вітчизняного виробника, стане «лакмусом» останніх тенденцій для модників та модниць півдня України, майданчиком для спілкування дизайнерів і клієнтів, світських персон і творчих особистостей.

 

За підсумками фестивалю буде створений каталог «Volkswagen South of Ukraine Fashion Days», куди увійдуть фото-звіти з показів всіх учасників заходу.  

 

Факультет мистецтв