Новини

 Нещодавно абітурієнти Миколаївщини зробили перший крок до знайомства з омріяним навчальним закладом – завітали на День відкритих дверей до Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв. 

На традиційно гостинну зустріч до самого творчого вишу Миколаївщини зібралися випускники шкіл, училищ та коледжів Очакова, Южноукраїнська, Вознесенська та інших населених пунктів Миколаївської, Херсонської та Кіровоградської областей.

Вступники отримали цікаві інформаційні буклети про навчальний заклад, а під час інтерактивної екскурсії по спеціалізованим лабораторіям ознайомилися з престижними професіями, що можна опанувати, навчаючись у Миколаївській філії КНУКіМ.

 Були організовані зустрічі з викладачами, під час яких абітурієнтам надавалися консультації щодо вступу на кожну окрему спеціальність. Талановита молодь філії теж активно була залучена до заходу, показуючи переваги навчання у філії з точки зору самих студентів. 

 

 

 Вихованці кожної спеціальності представили свою професію по-особливому. 

У «місті Майстрів» гості могли спробувати юшку, приготовану майстрами готельно-ресторанного бізнесу, відчути романтику подорожей, відтворену майбутніми фахівцями з туризму. Студенти - дизайнери малювали портрети всіх бажаючих, а музиканти дарували прекрасний настрій. Дизайнери середовища влаштували виставку власних робіт, стилісти продемонстрували креативні, яскраві роботи з колекції одягу цього року, а документознавці провели захоплюючий квест – презентацію професії.  

 

 

 

 - Талановитим абітурієнтам в наш ВУЗ вхід без черги, - так вітала гостей представник ректора головного університету, директор інституту дизайну, кандидат історичних наук Соломатова Вікторія Василівна.

Вона підкреслила, що День відкритих дверей філія проводить не вперше, і робота з абітурієнтами ведеться протягом усього року. Але інтерес молоді все одно не зменшується. Не дивно, адже саме національний університет культури і мистецтв - ВУЗ з європейським рівнем навчання. На кожному кроці групи майбутніх студентів, супроводжувані волонтерами, очікували творчі зустрічей зі спеціальностями, якими славиться університет та його Миколаївська філія. Майбутні артисти і режисери театру і кіно, дизайнери ландшафтів та інтер'єрів, перукарі, стилісти, музиканти, співаки, фотохудожники і менеджери готелів і ресторанів в невимушеній обстановці занурювалися в університетську атмосферу.

Гостей чекав і святковий концерт, де кожен міг зануритися в чудовий світ творчості. Ведучі свята провели глядачів через чарівний портал, в який входять звичайні абітурієнти, а виходять майстри культури і мистецтв.  

Під час подорожі глядачів чекали зйомки гангстерського фільму, зустріч з майстрами виконання «студентського реггі», запальні танці і чарівний вокал. 

Всі номери були підготовлені та виконані старшокурсниками університету, які наочно продемонстрували свої творчі досягнення.

  

Родзинкою концерту став виступ педагогів-консультантів ВУЗу, які показали сеанс запального бармен-шоу. Під час приготування святкових коктейлів «бартендери» витончено жонглювали посудом, стріляли феєрверки, танцювали, співали і веселили публіку. 

 Через два місяці починається вступна компанія, і ми впевнені, що більшість гостей Дня відкритих дверей зроблять правильний вибір і увіллються в дружну креативну студентську сім'ю Миколаївської філії Київського Національного університету культури і мистецтв.

 

  

 

Факультет мистецтв