Новини

Нещодавно студенти – заочники 5 курсу спеціальності «Дизайнер зачісок» Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв захищали свої дипломні проекти, над якими вони працювали ще з початку навчального року.

 

 

 

 Захист дипломних робіт – важливе випробування для студентів, які закінчують навчання в університеті. Адже вони повинні не тільки продемонструвати всі набуті знання та навички, а й зуміти цікаво і неординарно презентувати власні проекти.

 

 

 

 

Молодь представила надзвичайно яскраві образи богинь, наречених. Було створено сучасний авторський дизайн волосся до образів «Музичний стиль Кантрі» та «Музичний стиль Рок», до образу рекламної компанії «Євро – 2012», а також велике різноманіття сучасних, фантазійних та неперевершених образів. Студенти майстерно відтворили непомітні на перших погляд деталі й передали всю колоритність і сутність героїв за допомогою макіяжу та вбрання.

 

Своїми дипломними роботами випускники показали прекрасний смак, просторове мислення, творче уявлення, образне, креативне бачення, абсолютну точність відчуття кольору й відтінків.

Факультет мистецтв