Новини

Викладачі та студенти Миколаївської філії КНУКіМ стали учасниками тренінгу «Університет дружній до сім’ї», що відбувся в межах проекту «Рівні можливості для здобуття професії молодими матерями-студентками у вищих навчальних закладах». 

Мета тренінгу – вироблення моделі діяльності із забезпечення в вищих навчальних закладах України підтримуючих умов, які дозволяють збалансовано поєднувати професійні та сімейні обов’язки.

Учасники працювали у таких цільових групах: представники ВНЗ, що забезпечують позанавчальну діяльність зі студентами; представники студентського самоврядування; студентки – молоді матері.

У межах роботи сесій учасники тренінгу ознайомилися з досвідом кращих практик університетів України та провідних університетів Європи зі втілення дружніх до сім’ї ініціатив, окресливши перспективи упровадження даної концепції в подальшій роботі вишів.

Підтримка матерів – студенток є особливо актуальною. Навчальні заклади, що по-справжньому піклуються благополуччям своїх студентів, мають створювати підґрунтя для балансу «сім’я – навчання - кар’єрне зростання», адже гармонізація поєднання професійних і сімейних інтересів є запорукою життєвого успіху. 

Дякуємо організаторам за корисну інформацію та набутий досвід.

          

Факультет мистецтв